Jesteś tutaj: Aktualności Czarnoksiężnik z Krainy OZ

Czarnoksiężnik z Krainy OZ

Drukuj PDF

9 kwietnia 2013 roku dzięki paniom z Gminnej Biblioteki w Bojanowie i zaproszonych przez nich gości - aktorów Studia Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii Art-Re z Krakowa -obejrzeliśmy spektakl pt. „Czarnoksiężnik z krainy Oz". Bajka ta opowiada o perypetiach Dorotki, która dziwnym trafem znajduje się w zaczarowanej krainie, gdzie spotyka Stracha na wróbla, który zamiast rozumu ma w głowie kapsle, robota bez serca i tchórzliwego lwa. Z magiczna pomocą Czarnoksiężnika z tej krainy oraz miłości, mądrości i odwadze dzieci uczestniczących w spektaklu, wspólnymi siłami dają strachowi rozum, robotowi prawdziwe ludzkie serce, a strachliwemu lwu-wielką odwagę. Bajka nauczyła nas, że rozum, odwaga, serce i miłość pozwalają osiągnąć w życiu wszystko, o czym marzymy i za czym tęsknimy, ale najpiękniejszym miejscem na ziemi jest dla nas wszystkich dom, w których czekają na nas najbliżsi.

Galeria

Polecamy ciekawe strony dla dzieci